6 marca startują zapisy na Dzień Otwarty Wodociągów Jaworzno

6 marca startują zapisy na Dzień Otwarty Wodociągów Jaworzno

22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. To dzień, w którym instytucje ekologiczne, edukacyjne, szkoły i przedszkola oraz zakłady wodociągowe przypominają skąd bierze się woda, do czego jest ona wykorzystywane w naszych domach i dlaczego tak ważne dla zdrowia jest jej regularne spożywanie oraz podejmowanie działań na rzecz jej ochrony i retencji. 
Z okazji Światowego Dnia Wody, również Wodociągi Jaworzno, organizują wycieczkę po swoich obiektach. Czyli swój cykliczny i cieszący się sporym zainteresowaniem Dzień Otwarty 2023. 

W tym roku Dzień Otwarty jaworznickich wodociągów odbędzie się w sobotę 18 marca o godz. 10:00. W tym dniu na zapisanych mieszkańców, pracownicy Spółki będą czekać  w 3 miejscach: na ujęciu wody pitnej Piaskownia ul. Bukowska (zjazd na Sosinę od strony wyremontowanej plaży), na bazie sprzętowej przy ul. św. Wojciecha 34 oraz na oczyszczalni ścieków w Jeleniu przy ul. Dąb 105. Mieszkańcy sami wybierają i decydują, który obiekt w tym dniu chcą zobaczyć i odwiedzić.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 32 318 60 64 (w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00). Zapisy prowadzone są od 6 do 15 marca. UWAGA! Liczba miejsc na poszczególne obiekty jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Dojazd we własnym zakresie.