Darmowy montaż wodomierzy ogrodowych

Darmowy montaż wodomierzy ogrodowych

01Od stycznia 2017 osoby korzystające z subliczników ogrodowych, których okres legalizacji wygasa w 2017, mogą liczyć na ich bezpłatny montaż świadczony przez pracowników MPWiK. Warunek. Wodomierz musi zostać zakupiony w przedsiębiorstwie wodociągowym. Dodatkowo oprócz usługi montażu, przy zakupie licznika, MPWiK zainstaluje na wodomierzu moduł radiowy do jego zdalnego odczytu. Moduł przyspieszy i ułatwi jego rozliczenie.

W przypadku korzystania z wody na subliczniku ogrodowym, za równowartość pobranej wody nie są pobierane opłaty za odprowadzanie ścieków. Dlaczego? Bowiem woda do podlewania roślin wykorzystywana jest w sposób bezpowrotny. Dzięki radiowym odczytom zużycie wody na liczniku ogrodowym jest automatycznie odliczane od ilości ścieków wskazanych na wodomierzu głównym.
 
Wszelkich informacji dotyczących zakupu i montażu wodomierzy ogrodowych można uzyskać w siedzibie Spółki przy ul. św. Wojciecha 34 w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta (parter pokój nr 0.15) lub pod nr telefonu 32 318 60 20/28.