Jeleń się podłącza – zobacz film!

Jeleń się podłącza – zobacz film!

Dlaczego warto, kiedy będzie można się podłączyć i co na temat kanalizacji sądzą mieszkańcy dzielnicy Jeleń-Łęg. Tego wszystkiego można dowiedzieć się z najnowszego spotu informacyjnego MPWiK. 

W prezentowanym filmie mieszkańcy Jaworzna mówią o swoich spostrzeżeniach związanych z budową i remontem kanalizacji w ich dzielnicy. Na pytania związane z kosztami i rozwojem inwestycji odpowiadają: prezydent miasta –  Paweł Silbert, prezes MPWiK Jaworzno – Józef Natonek oraz Małgorzata Wojas – kierownik Jednostki Realizującej Projekt budowy sieci wod-kan w Jaworznie.

– W trakcie realizacji materiału filmowego krążyliśmy z kamerą wśród mieszkańców dzielnicy. Okazało się, że nikogo nie trzeba przekonywać do podłączenia do kanalizacji – mówi Sławomir Grucel, rzecznik MPWiK. – Mieszkańcy chcieli raczej wiedzieć, kiedy będzie to możliwe, a niektórzy narzekali nawet, że… tak późno przyszła kolej na ich dzielnicę – zauważa.

W spocie znajdują się najważniejsze informacje związane z budową prywatnego przyłącza, w tym zasady przyznawania dofinansowań na nie. – Staramy się na bieżąco informować o postępie robót – zaznacza Grucel. – Film to sposób, by w pigułce podać najważniejsze dane i mamy nadzieję, że spodoba się mieszkańcom.  

https://www.youtube.com/watch?v=HY2D6t3o6Lo