Konkurs fotograficzny z kanalizacją w tle

Konkurs fotograficzny z kanalizacją w tle

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów w wieku 15 – 18 lat do udziału w konkursie fotograficznym „Kanalizacja – czyste środowisko w obiektywie”.
Główną nagrodą w konkursie będą warsztaty fotograficzne zorganizowane w listopadzie 2014 roku. Zdobywca I miejsca otrzymuje aparat fotograficzny, zdobywca II miejsca torbę na aparat fotograficzny, natomiast zdobywca III miejsca statyw. Wszyscy trzej zwycięzcy wezmą udział w jednodniowych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Andrzeja Grygiela, laureata World Press Photo 2014.

 

Celem projektu jest:

–  Zwrócenie uwagi młodzieży na zagadnienia związane z ochroną środowiska, zanieczyszczeniem wód, oszczędzaniem wody
–  Zwiększenie wiedzy na temat kanalizacji, potrzeby jej budowania i podłączenia się mieszkańców
–  Upowszechnienia wiedzy na temat Unii Europejskiej, zwłaszcza w dziedzinie wspierania inwestycji związanych z infrastrukturą i ochroną środowiska
–  Przekonanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu
–  Zainteresowania uczniów fotografią
–  Zwrócenia uwagi młodzieży na zagadnienia krajoznawstwa
–  Przypomnienia o zasadach bezpieczeństwa

Do kiedy i jak się zgłosić?

Konkurs trwa od 6 października do 21 listopada 2014 roku. W tym czasie wszyscy uczniowie zainteresowani udziału w konkursie, mogą nadsyłać zgłoszenia konkursowe na adres konkurs@prc.pl z dopiskiem Konkurs FOTO „Kanalizacja – czyste środowisko w obiektywie”.

Zdjęcia powinny być wykonane w minimalnej rozdzielczości 3000×2000 pikseli. Tematyka fotografii jest dowolna, jednak każde zdjęcie musi łączyć w sobie elementy związane z kanalizacją, ekologią, ochroną środowiska i miastem Jaworzno. Każdy uczestnik może zgłosić do Konkursu maksymalnie 3 zdjęcia własnego autorstwa!

Szczegóły w regulaminie na stronie www.kanalizacja.jaworzno.pl/faza2 w zakładce KONKURS.

Wszelkich informacji o Konkursie udziela:

Sławomir Grucel – MPWiK Jaworzno Sp. z o.o. – tel. 32 318 60 64 e-mail: slawomir.grucel@mpwik.jaworzno.pl

Katarzyna Konecka – Grupa PRC Sp. z o.o. – tel. 728 974 180 e-mail: katarzyna.konecka@prc.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.