Konkurs plastyczny „Kanalizacja w zgodzie ze środowiskiem”.

Konkurs plastyczny „Kanalizacja w zgodzie ze środowiskiem”.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Jaworznie zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Kanalizacja w zgodzie ze środowiskiem”. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Jaworzna.

Konkurs już po raz drugi organizowany jest przy okazji obchodów Światowego Dnia Wody. Jego głównym zadaniem jest nauka przez zabawę. Przekazanie najmłodszym wiedzy, na temat oczyszczania ścieków, jako sprawnego i ekologicznego sposobu na odzyskiwanie czystej wody w przyrodzie. Uświadomienie dzieciom, jak ważna jest budowa kanalizacji w mieście, korzystanie z niej oraz jak może wyglądać środowisko bez kanalizacji.

Od teraz przez ponad dwa tygodnie można zgłaszać prace plastyczne najmłodszych, a następnie od 22 marca głosować na najlepsze prace za pomocą witryny internetowej www.mpwik.jaworzno.pl. O zwycięskich pracach zadecydują internauci. Na najlepsze rysunki czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Prace wykonane techniką klasyczną w formacie A4 wraz z kartą zgłoszeniową należy składać w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o., ul. św. Wojciecha 34, 43-600 Jaworzno w terminie do 14 marca 2012.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panem Sławomirem Grucel
slawomir.grucel@mpwik.jaworzno.pl tel. (32) 3186064.

 

Regulamin Konkursu

Karta zgłoszeniowa