Konkurs plastyczny „ Woda w naszym życiu”

Konkurs plastyczny „ Woda w naszym życiu”

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o .o. w Jaworznie   zaprasza wszystkich uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Woda w naszym życiu”.

Konkurs nad którym patronat honorowy objął  Prezydent Miasta Jaworzna organizowany jest z okazji Światowego Dnia Wody. Jego celem jest rozwijanie u dzieci wrażliwości ekologicznej i artystycznej, kształtowanie poczucia harmonii ze środowiskiem        i całą przyrodą oraz kształtowanie wiedzy na temat produkcji, uzdatniania, oczyszczania oraz oszczędzania wody.

Prace wykonane techniką klasyczną w formacie A4 wraz z kartą zgłoszeniową można składać w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji              Sp. z o. o., ul. Św. Wojciecha 34, 43-600 Jaworzno w terminie od 14.02.2011 do 16.03.2011 r. Gala wręczenia nagród rzeczowych połączona z wystawą wszystkich prac odbędzie się 22.03.2011 r.  (Światowy Dzień Wody) w siedzibie Muzeum Miasta Jaworzno. Wystawę prac będzie można oglądać w Muzeum Miasta do 31 marca 2011 r.

Dla zwycięzców i wszystkich uczestników przewidziane zostały upominki oraz cenne nagrody rzeczowe.  

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panem Sławomirem Grucel slawomir.grucel@mpwik.jaworzno.pl tel. 668331487.

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA