Na czas robót ul. Tetmajera zostaje zamknięta

Na czas robót ul. Tetmajera zostaje zamknięta

dscn8495W związku z zaawansowaniem prac kanalizacyjnych przy realizowanej inwestycji „Kanał Wąwolnica Etap V. Budowa kanalizacji w ulicy Tetmajera w Jaworznie”, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
oraz wykonawca Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych „INSBUD” Spółka  z o.o.  z Tarnowa informują, że od dnia 20 października 2008 r. nastąpi całkowite zamknięcie ul. Tetmajera dla ruchu ulicznego.
W związku z zamknięciem przejazdu ul.Tetmajera trasa autobusu linii 303 zostaje skrócona do tymczasowej pętli zlokalizowanej w pobliżu przystanku Bory Wiadukt. Równocześnie, na czas trwania prac, na linii 313 zostanie uruchomionych kilka dodatkowych kursów usprawniających komunikację w dzielnicy Bory.Dojazd do swych posesji będą posiadać tylko mieszkańcy pobliskiej dzielnicy oraz pojazdy służb mundurowych i uprzywilejowanych. Zakończenie prac obejmujących budowę kanalizacji sanitarnej o długości 1500 m, kanalizacji deszczowej o długości 2100m, budowę nowego rurociągu głównego o długości 1300m planuje się na czerwiec 2009. Wartość zadania realizowanego przy finansowym udziale gminy opiewa na blisko 8 mln zł

Za utrudnienia uprzejmie przepraszamy i apelujemy o wyrozumiałość.