Ostatni dzwonek na podpisanie umowy

Ostatni dzwonek na podpisanie umowy

Do końca czerwca trwa akcja podpisywania umów na podłączenie się i korzystanie  z kanalizacji sanitarnej w Dąbrowie Narodowej. Jak wiadomo, budowa kanalizacji w Dąbrowie Narodowej uzależniona jest od podpisania przez 80% gospodarstw domowych objętych inwestycjądeklaracji w postaci umowy na odprowadzanie ścieków.

Mając na uwadze pozytywny odzew z jakim spotkała się poprzednio organizowana akcja podpisywania umów na podłączenie się do kanalizacji w mobilnym punkcie, Zarząd Spółki zdecydował o ponowieniu akcji i powtórnym uruchomieniu w dniach 26 – 29 czerwca, tym razem w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Spółdzielczej 9 w Jaworznie, mobilnego punktu ds. zawierania umów. W tych dniach u pracowników Wodociągów mieszkańcy dzielnicy podpiszą umowę na podłączenie się do kanalizacji, pozyskają informacje techniczne co do przebiegu przyłącza, oraz co do szacunkowej wartości i kosztów jego budowy. Punkt w SP 8 czynny będzie:

 

26 czerwca (środa) w godz. 9:00 do 17:00

27 czerwca (czwartek) w godz. 9:00 do 17:00

28 czerwca (piątek) w godz. 9:00 do 17:00

– 29 czerwca (sobota) w godz. 9:00 do 13:00

 

Ponadto, w tych dniach, wniosek o spisanie przedmiotowej umowy kanalizacyjnej będzie można złożyć w siedzibie Wodociągów przy ul. św. Wojciecha 34. Stanowisko Obsługi Klienta – Kancelaria czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.