Powstaje projekt nowego wodociągu dla Góry Piasku

Powstaje projekt nowego wodociągu dla Góry Piasku

Końcem 2020 roku mieszkańcom osiedla Góra Piasku będzie dostarczana woda nową siecią wodociągową. W lipcu podpisano umowę na realizację tego zadania, które w zakresie ma wymianę około 5 kilometrów rurociągu wraz z armaturą. Zanim jednak to się stanie potrzebna jest dokumentacja techniczna i projekt wykonawczy. Mają one być gotowe wraz z decyzją o pozwoleniu na budowę w marcu 2020 roku. Do tego czasu, przez okres jesieni i zimy mieszkańców dzielnicy będą odwiedzać geodeci oraz projektanci, w celu uzgodnienia z mieszkańcami przebiegu przyłączy wodociągowych i uzyskania zgody od właścicieli posesji na budowę przyłączy – tłumaczy rzecznik Wodociągów Jaworzno – Sławomir Grucel i jak podkreśla oraz uczula mieszkańców – każdy z odwiedzających winien okazać się stosownym pełnomocnictwem, potwierdzającym pracę na rzecz Wodociągów.

Po tym czasie wykonawca, a będzie nim wyłonione w drodze przetargu konsorcjum firm Universal Energy oraz Budomax, rozpocznie budowę. Zakończenie inwestycji, której wartość oszacowana została na blisko 2 mln złotych, ma nastąpić w grudniu 2020.

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Dodatkowe ciasteczka

Ta strona korzysta z następujących dodatkowych ciasteczek: