Prace na ul. Północnej. Czasowe utrudnienia

Prace na ul. Północnej. Czasowe utrudnienia

Obecnie w ulicy Północnej oraz Bohaterów Getta prowadzone są prace kanalizacyjnego w ramach II fazy projektu unijnego. Jak wielokrotnie informowaliśmy mieszkańców, m.in. na zorganizowanym w maju 2014 spotkaniu, że podczas prowadzonych robót mogą pojawić się czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Jednak prace prowadzone będą w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom oraz wszelkim służbom dojazd lub dojście do posesji.

Podobnie jest w obecnej, zgłaszanej sytuacji. Dojazd do ulicy Północnej zarówno od strony Północnej, Bohaterów Getta oraz Nullo i Potiebni jest zachowany, co osobiście sprawdziliśmy. Jedynie w trakcie dnia, kilka posesji na ulicy Północnej może mieć ograniczony wjazd na posesję. Jednak cały czas istnieje możliwość dojścia do domu. 

Z informacji uzyskanych od wykonawcy wynika, że jest to stan chwilowy, który trwa kilka godzin. Po każdym dniu roboczym, wykop jest zasypywany, zagęszczony i tym samym przywracana jest możliwość wjazdu samochodem na posesję.

Jeszcze raz przepraszamy za chwilowe utrudnienia i prosimy mieszkańców o cierpliwość i wyrozumiałość przy realizacji tak dużego przedsięwzięcia, jakim jest budowa kanalizacji sanitarnej dla ponad 150 gospodarstw domowych w os. Warpie.