Spotkanie w sprawie przyłączy kanalizacyjnych z mieszkańcami Jelenia Łęgu

Spotkanie w sprawie przyłączy kanalizacyjnych z mieszkańcami Jelenia Łęgu

Dobiega końca budowa kanalizacji sanitarnej w dzielnicy Jeleń Łęg. Planowany termin zakończenia wszystkich prac to 30 kwietnia br. Natomiast od 30 czerwca możliwa będzie budowa przyłączy kanalizacyjnych do prywatnych posesji. W tym czasie mieszkańcy Łęgu mogą stosownie przygotować się do budowy swojego przyłącza. Na przykład poprzez skompletowanie dokumentacji, a następnie zlecenie budowy przyłącza wodociągom lub wykonanie przyłącza w systemie własnym lub przez firmę zewnętrzną. Można, także ubiegać się o zwrot kosztów budowy przyłącza, czyli dotację z Urzędu Miasta w wysokości 50%, jednak nie więcej niż 2 000 zł.

W związku z powyższymi tematami zapraszamy mieszkańców osiedla Jeleń Łęg na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 17 kwietnia 2018 r. w Domu Kultury w Jeleniu, przy ul. Wiosny Ludów 1 o godz. 17.00.

Kończące się właśnie prace związane z budową kanalizacji w Jeleniu kosztowały prawie 5 milionów zł brutto. Za tą kwotę powstało 9 km sieci sanitarnej dla 1200 osób. Inwestycja w Łęgu była częścią piątego etapu projektu „Modernizacja i rozbudowa systemu kanalizacyjnego miasta Jaworzna”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Ściśle niezbędne ciasteczka

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.

Jeśli wyłączysz to ciasteczko, nie będziemy mogli zapisać twoich preferencji. Oznacza to, że za każdym razem, gdy odwiedzasz tę stronę, musisz ponownie włączyć lub wyłączyć ciasteczka.

Dodatkowe ciasteczka

Ta strona korzysta z następujących dodatkowych ciasteczek: