Znamy już zwycięskie głosy

Znamy już zwycięskie głosy

Wodociągi wybrały dwa najlepsze głosy do nagrania audio przewodnika po nowej stacji uzdatniania wody Piaskownia. W kategorii na najlepszy głos chłopięcy zwyciężył Kacper Pacut lat 9, natomiast w kategorii na najlepszy głos męski Kamil Maliszewski lat 28.

Obydwoje są mieszkańcami Jaworzna. Kacper jest uczniem drugiej klasy szkoły podstawowej nr 6. Interesuje się kulturą i muzyką. Lubi także oglądać programy naukowo – przyrodnicze. Natomiast Kamil z wykształcenia jest fizjoterapeutą. W wolnych chwilach realizuje swoją muzyczną i wokalną pasję w jaworznickim zespole bluesowym Jerry’s Fingers. Jak zgodnie twierdzą na casting przybyli z ciekawości i po nowe doświadczenie.

Jeśli chodzi o Kacpra, to byliśmy jednogłośni. To młody, odważny i ambitny chłopak, który jak na swój wiek dobrze operuje głosem. Sprawa natomiast skomplikowała się przy wyborze dorosłego, męskiego głosu, bowiem wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysokie umiejętności lektorskie. Jednak ostatecznie zainteresował nas głos Pana Kamila. Głęboki, ciepły tembr głosu, który świetnie zabrzmiał w zestawieniu z głosem Kacpra. To ostatecznie zadecydowało o naszym końcowym wyborze – wyjaśnia Sławomir Grucel rzecznik MPWiK.

Realizacja audio przewodnika nastąpi w studiu Fabryki Talentów jeszcze w lipcu tego roku. Następnie gotowe nagranie zostanie umieszczone na nośniku mp3. Każdy z odwiedzających nowe ujęcie wody, będzie mógł indywidualnie wysłuchać rozmowy, a dokładniej dialogu pomiędzy dorosłym, a zainteresowanym wszystkim co nowe chłopcem. Dzięki audycji skomplikowany proces poboru, uzdatniania i dystrybucji wody zostanie przedstawiony młodzieży w sposób nowoczesny i przyjazny.