Zostań w domu ! Zapisz się do Internetowego Biura Obsługi Klienta e-BOK i obniż swoje opłaty.

Zostań w domu ! Zapisz się do Internetowego Biura Obsługi Klienta e-BOK i obniż swoje opłaty.

Dbając o Państwa oraz o naszych Pracowników bezpieczeństwo, zawiadamiamy, że istnieje możliwość bezpiecznego, bezkontaktowego opłacenia faktur za wodę i ścieki przez internet oraz istnieje możliwość otrzymywanie faktur drogą mailowa.

Wystarczy założyć profil na platformie Internetowego Biura Obsługi Klienta e-BOK! Zajmie to chwilę. Dodatkowo każdemu klientowi, który zdecyduje się na tę formę realizowania opłat za wodę i ścieki nasza spółka obniży opłatę za rozliczenie z 2,33 zł na 1,00 zł brutto.

Dostęp do Internetowego Biura Obsługi Klienta e-BOK możliwy jest poprzez stronę główną www.wodociagi.jaworzno.pl zakładka e-BOK. Po uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego na podany adres mailowy, mieszkaniec otrzyma wiadomość zawierającą login i hasło. Login stanowi indywidualny pięciocyfrowy numer Klienta. Natomiast hasło automatycznie wygenerowane przez system, stanowi ciąg znaków, które później należy zmienić.

Zachęcamy do bezpiecznych internetowych opłat rachunków za wodę i ścieki oraz do rejestracji i zakładania kont na platformie e-BOK.

Przypominamy:

Jeżeli pomagamy w płatnościach internetowych za wodę i ścieki sąsiadowi, znajomemu lub komuś z rodziny to należy pamiętać o wpisaniu numer rachunku bankowego z faktury wystawionej dla osoby za którą płacimy – każdy nasz klient ma swój indywidualny numer rachunku bankowego; w treści operacji należy również podać numer faktury.

Zostań w domu !